Сама зручна сумка на літо - шопер.
Сумка зв'язана з поліефірного шнура. Вона гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей.
Розмір самої сумки:
Сумка зв'язана з поліефірного шнура. Вона гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей.
Розмір самої сумки:
Овальне денце 30 см х 15 см
Вістка сумки 26 см.
Висота сумки з ручками 30 см.
Вістка сумки 26 см.
Висота сумки з ручками 30 см.
Колір, розмір моделі обговорюється із замовником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з рафії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




