Точно такий ні в кого не буде! Кругла сумочка з поліефірного шнура зі шкіряним клапаном на кнопці.
Можна створити комплект зі шкіряним гаманцем або портмоне.
Все ручної роботи.
Колір і дизайн обгортується з клієнтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Кругла |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з трикотажної пряжі |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 800 ₴






