У кожної жінки має бути не лише маленька чорна сукня. Її повинна доповнювати маленька чорненька сумочка.
Пропоную одну з таких.
Сумочка ручної роботи з поліефірного шнура. Денце, клапан і ручка з натуральної шкіри. Якісна металева фурнітура гармонійно доповнює сумочку.
Розмір: ширина 20 см., висота 22 см., товщина 6 см., висота ручки 60 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з рафії |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 500 ₴





Відправка з 12 квітня 2026