Літня сумочка з ажурним краєм.
Невелика, легка, зручна і достатньо містка.
Виконана з бавовняного шнура, денце і ручки з натуральної шкіри.
Одне відділення на магнітній кнопці. Ручки закріплені на гвинтах срібного кольору.
Низ 10 х 20 см.
Верх 15 х 30 см.
Віша сумки 22 см.
Висота ручок 27 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Невелика, легка, зручна і достатньо містка.
Виконана з бавовняного шнура, денце і ручки з натуральної шкіри.
Одне відділення на магнітній кнопці. Ручки закріплені на гвинтах срібного кольору.
Низ 10 х 20 см.
Верх 15 х 30 см.
Віша сумки 22 см.
Висота ручок 27 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Світло-сірий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з рафії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴




