Сама зручна сумка на літо - шопер. А щоб надати їй яскравості, я зв'язала її не однотонною і додала веселі смужки.
Сумка зв'язана з полієфірного шнура на шкіряному дні 31 см. х 12 см. Щоб не пошкодити дно шопера, прикріплено 4 ніжки. Сумка гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей. Ручки довжиною 33 см., зручно носити як в руці, так і на плечі.
Розмір самої сумки: 29 см висота, 35 см. ширина.
Сумка зв'язана з полієфірного шнура на шкіряному дні 31 см. х 12 см. Щоб не пошкодити дно шопера, прикріплено 4 ніжки. Сумка гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей. Ручки довжиною 33 см., зручно носити як в руці, так і на плечі.
Розмір самої сумки: 29 см висота, 35 см. ширина.
Колір, розмір моделі обговорюється із замовником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з рафії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



