В'язаний шопер. Робота виготовлена з поліефірного шнура 4 мм.
Оригінальний, яскравий і дуже місткий. Можна використовувати як щодня, так і в поїздці на морі (як пляжну сумку).
Колір, розмір і модель обговорюється з замовником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Колір | Бірюзовий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з рафії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






