Оригінальна кругла сумочка з трикотажної пряжі двох видів (проста та з люрексом).
Сумочка підходить як подарунок, а також на кожен день для себе коханої.
Сумочка має 2 коротких ручки й одну довгу на карабінах.
Усередині 1 відділення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Салатний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Оздоблення та прикраси | Помпон |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з трикотажної пряжі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




