"Сонячна квітка"- сумочка для маленької принцеси. Такої більше ні в кого не буде.
Вона надлегка і дуже приємна на дотик. В'язана квіточка робить її ніжною її святковою.
В сумочку можна покласти телефончик, сонячні окуляри 🕶, дзеркальце 🪞 , резиночки для волосся 🎀, або іншу прикрасу. І якийсь невеличкий секретик 😉.
Розмір 20 см * 19 см * 5 см
Ручка-коса 50 см.
Невеличкий клапан застібається на магнітну кнопку.
Сумочка зв'язана з поєднання акрилової та трикотажної пряжі. 100% ручна робота.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Текстиль - кожа |
| Цвет | Желтый |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Магнит |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина плечевого ремня | 550 мм |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портмоне/Бумажник для нагрудного кармана |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для документов | 1 |
| Расположение | Вертикальное |
| Количество отделений для монет | Без монетницы |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из трикотажной пряжи |
Информация для заказа
- Цена: от 450 ₴




