Сама зручна сумка на літо - шопер.
Сумка зв'язана з поліефірного шнура. Вона гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей.
Розмір самої сумки:
Сумка зв'язана з поліефірного шнура. Вона гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей.
Розмір самої сумки:
Овальне денце 30 см х 15 см
Висота сумки 26 см.
Висота сумки з ручками 30 см.
Висота сумки 26 см.
Висота сумки з ручками 30 см.
Колір, розмір моделі обговорюється із замовником
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Цвет | Голубой |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Две |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина ручек | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴




