Міні сумочка - чудовий варіант для активних прогулянок. Вміщує телефон, ключі від квартири і авто.
Розмір сумочки 17 см х11 см х 4,5 см
Виконаю на замовлення в інших кольорах, можна інший узор.
Чудовий комплект для сумочки складе гаманець з натуральної шкіри, повністю ручної роботи.
Сумочка виконана із поліефірного шнура 3 мм.
Сумочка підходить в якості подарунку, а також на кожен день.
Сумочка має 1 довгу ручку на карабінах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Текстиль - кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Размер | Малый |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Длина плечевого ремня | 550 мм |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портмоне/Бумажник для нагрудного кармана |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для документов | 1 |
| Расположение | Вертикальное |
| Количество отделений для монет | Без монетницы |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из трикотажной пряжи |
Информация для заказа
- Цена: от 550 ₴





