У кожної жінки має бути не лише маленька чорна сукня. Її повинна доповнювати маленька чорненька сумочка.
Пропоную одну з таких.
Сумочка ручної роботи з поліефірного шнура. Денце, клапан і ручка з натуральної шкіри. Якісна металева фурнітура гармонійно доповнює сумочку.
Розмір: ширина 20 см., висота 22 см., товщина 6 см., висота ручки 60 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль - кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Замок |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина ручек | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: от 1 500 ₴





Отправка с 30 мая 2026