Моя нова сумочка чекає на свою господиню.
Хто бажає нею стати?
Сумочка зв'язана вручну з полієфірного шнура 4 мм., що допомагає їй тримати форму. Сумку зручно буде носити як в руці, так і на плечі. В ній можна носити чимало необхідних речей.
Дно сумки, клапан і ручка з натуральної шкіри сірого кольору.
Розміри:
діаметр сумки - 20 см.
висота - 26 см
висота ручки - 26 см.
Можливий варіант даної моделі в іншому кольорі на замовлення.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Хто бажає нею стати?
Сумочка зв'язана вручну з полієфірного шнура 4 мм., що допомагає їй тримати форму. Сумку зручно буде носити як в руці, так і на плечі. В ній можна носити чимало необхідних речей.
Дно сумки, клапан і ручка з натуральної шкіри сірого кольору.
Розміри:
Можливий варіант даної моделі в іншому кольорі на замовлення.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина ручек | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴

