Літня сумочка з ажурним краєм.
Невелика, легка, зручна і достатньо містка.
Виконана з бавовняного шнура, денце і ручки з натуральної шкіри.
Одне відділення на магнітній кнопці. Ручки закріплені на гвинтах срібного кольору.
Низ 10 х 20 см.
Верх 15 х 30 см.
Висота сумки 22 см.
Висота ручок 27 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Невелика, легка, зручна і достатньо містка.
Виконана з бавовняного шнура, денце і ручки з натуральної шкіри.
Одне відділення на магнітній кнопці. Ручки закріплені на гвинтах срібного кольору.
Низ 10 х 20 см.
Верх 15 х 30 см.
Висота сумки 22 см.
Висота ручок 27 см.
Можу повторити Вам дану модель в іншому кольорі і з інших матеріалів. Можемо змінити розмір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Светло-серый |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Две |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина ручек | 270 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴




