Сама зручна сумка на літо - шопер. А щоб надати їй яскравості, я зв'язала її не однотонною і додала веселі смужки.
Сумка зв'язана з полієфірного шнура на шкіряному дні 31 см. х 12 см. Щоб не пошкодити дно шопера, прикріплено 4 ніжки. Сумка гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей. Ручки довжиною 33 см., зручно носити як в руці, так і на плечі.
Розмір самої сумки: 29 см висота, 35 см. ширина.
Сумка зв'язана з полієфірного шнура на шкіряному дні 31 см. х 12 см. Щоб не пошкодити дно шопера, прикріплено 4 ніжки. Сумка гарно тримає форму, в неї можна покласти багато необхідних речей. Ручки довжиною 33 см., зручно носити як в руці, так і на плечі.
Розмір самої сумки: 29 см висота, 35 см. ширина.
Колір, розмір моделі обговорюється із замовником
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Цвет | Бордовый |
| Размер | Большой |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Две |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина ручек | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴



