Я отримала неймовірне задоволення від в'язання цієї сумочки. Вона вийшла така чудова, повітряна і зручна.
Можете гуляти з нею по квітучому полю і вдихати п'янкі аромати квітів і трав. А може вона стане Вам в нагоді на сонячному узбережжі...
Висота без ручок 33 см., діаметр по низу 20 см., по верху31см., довжина ручок 30 см.
Колір, розмір і модель обговорюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Мягкая |
| Ручки | Две |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Сумка вязаная из рафии |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴






