Саквояж.
Пов'язаний із поліефірного шнура 4 мм. Дуже зручна та містка сумочка 22х15х20 см. зі шкіряним деночком. Шкіряний клапан на замочку. Дві ручки (шкіряна та в'язана) дають змогу змінювати модель.
Можуть зв'язати Вам таку модель в іншому кольорі. Можливо змінити трохи розмір. Модель вивчає клієнт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка в'язана з трикотажної пряжі |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 500 ₴





Відправка з 12 квітня 2026